Навчальний центр

З 2007 року на підприємстві функціонує Навчальний центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, який забезпечує підприємство кваліфікованими робітниками необхідних професій та сприяє підвищенню професійного рівня спеціалістів та керівників.

Навчальний центр працює на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України та сертифікований у Департаменті ДАІ України, має безстрокову ліцензію на курсове професійно-технічне навчання, яке проводиться за такими професіями: електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, слюсар з механо-складальних робіт, маляр та водій тролейбуса.

Процес навчання проходить в два етапи: теоретичний і практичний. Навчальні дисципліни на курсах викладають кваліфіковані працівники підприємства та викладачі вищих навчальних закладів Луцька.

З метою організації якісного навчального процесу у Навчальному центрі підприємства обладнано кабінети, які забезпечені стендами, плакатами, наочними матеріалами, комп’ютерною технікою.

Результатом співпраці ДП «Автоскладальний завод №1»  із Волинською обласною службою зайнятості є те, що безробітні громадяни, що перебувають на обліку в службі зайнятості, мають можливість за направленням Державної служби зайнятості пройти курс навчання, опанувати обраною професію та отримати гідну роботу. Громадяни, що не зареєстровані в службі зайнятості, можуть проходити курс навчання за обраними професіями на контрактній основі.

Водночас, кожного разу перед відвантаженням продукції замовнику, з метою підвищення кваліфікації працівників, котрі в подальшому будуть експлуатувати автобуси і тролейбуси виробництва ДП «Автоскладальний завод №1»  у Навчальному центрі проводяться навчання для персоналу компаній-замовників продукції.

Контакти:
Тел. +38 (0332) 78 50 13

вул.Рівненська, 42, м.Луцьк, Україна, 43010

Вхід