ТРОЛЕЙБУСИ «БОГДАН Т70117» ПОКАЗУЮТЬ ЧУДОВІ ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЯКОСТІ В ОДЕСІ

Т70117

Нещодавно ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» поставило ще п’ять тролейбусів «Богдан» Т70117 для КП «Одесміськелектротранс», які презентували меру міста та журналістам. Загальна вартість закуплених тролейбусів склала 26,75 млн.грн.

На даний час в Одесі вже курсують п’ять таких самих тролейбусів «Богдан Т70117», поставлених в червні минулого року. Всі вони пофарбовані у колір прапору цього південного міста, а саме у біло-червоно-жовту гаму.

При виборі тролейбусів «Богдан» величезну роль відіграла якість. За словами директора КП «Одесміськелектротранс» Дмитра Жемана, «за півроку роботи на маршрутах міста перші п’ять тролейбусів «Богдан» показали чудові експлуатаційні якості».

«Богдан Т70117» – це 12-метровий міський, 100% низькопідлоговий тролейбус загальною пасажиромісткістю 105 пасажирів (у тому числі 34 місця для сидіння). Як і було обумовлено умовами Договору про закупівлю, всі тролейбуси  для Одеси обладнані системою безпровідного зв’язку WI-FI, кондиціонером кабіни водія та камерами відео спостереження. Відповідно до вимог Замовника, для забезпечення належної роботи електротранспорту на маршрутах, організовується навчання працівників КП «Одесміськелектротранс» з питань обслуговування та ремонту тролейбусів «Богдан Т70117».

Докладну характеристику тролейбусів «Богдан 70117» Ви можете переглянути на офіційному сайті ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» http://busplant.bogdan.ua/ у розділі «Продукція».

Вхід