П’ЯТЬ ТРОЛЕЙБУСІВ «БОГДАН Т70117» ВИЙШЛИ НА МАРШРУТИ ПОЛТАВИ

T70117

 ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» завершило поставку п’яти тролейбусів «Богдан» Т70117 для КП «Полтаваелектроавтотранс». Згідно умов договору, загальна вартість закуплених тролейбусів становить 24,5 млн. грн.

«Богдан Т70117» – це 12-метровий міський, 100% низькопідлоговий тролейбус загальною пасажиромісткістю 105 пасажирів (у тому числі 34 місця для сидіння). Як і було обумовлено умовами Договору про закупівлю, всі тролейбуси  для Полтави – двоосні, з транзисторною системою управління тяговим двигуном та з низьким рівнем підлоги на 100% площі салону. У конструкції тролейбуса використане механічне устаткування як українських, та і відомих світових виробників. Для прикладу, задній міст та передня вісь -  відомого німецького концерну ZF.

Відповідно до вимог Замовника, для забезпечення належної роботи електротранспорту на маршрутах, організовується навчання працівників «Полтаваелектроавтотранс» з питань обслуговування та ремонту тролейбусів «Богдан Т70117».

Докладну характеристику тролейбусів «Богдан 70117» Ви можете переглянути на офіційному сайті ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» http://busplant.bogdan.ua/ у розділі «Продукція».

Фото тролейбусів «Богдан» у Полтаві: за матеріалами http://uc.od.ua та http://transphoto.ru

Вхід