П’ять нових тролейбусів «Богдан» з автономним ходом відправлені столиці

T70117

Нещодавно п’ять 12-метрових низькопідлогових тролейбусів «Богдан Т70117» з автономним ходом до одного кілометра були передані для КП «Київпастранс».

З метою покращення комфорту пасажирів, тролейбуси обладнані кондиціонерами кабіни водія та салону, системами відеоспостереження за посадковими майданчиками та зоною позаду тролейбусів, а також вони пристосовані для перевезення пасажирів з особливими потребами. Наявність автономного ходу дозволить тролейбусам об’їжджати аварійні ділянки на дорогах та менше стояти у заторах.

Поповнення транспортного парку дозволить відкрити нові маршрути у столиці за рекомендаціями Світового Банку.

На сьогодні вулицями Києва курсують вже понад 200 тролейбусів «Богдан».

Тролейбуси з автономним ходом «Богдан» вже зарекомендували себе не лише в Україні, але й в Польщі. Ще в 2013 році був укладений контракт на поставку 38 тролейбусів «Богдан Т70116» (з автономним ходом до 5 км) в місто Люблін. ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» може встановити автономний хід як на 12-ти метрових, так і на 19-метрових тролейбусах.

Корпорація «Богдан» –  це найбільший в Україні промисловий виробник сучасних автобусів малого, середнього і великого класів та тролейбусів різних моделей «Богдан».

Діючі виробничі потужності ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» у м.Луцьку на сьогодні складають – 2200 шт., а після закінчення реконструкції становитимуть 6000 автобусів та тролейбусів на рік.

Докладну характеристику тролейбусів «Богдан» Ви можете переглянути на офіційному сайті ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» http://busplant.bogdan.ua/ у розділі «Продукція».

Фото тролейбусів «Богдан» - з мережі Інтернет

 

Вхід