Святкування Дня машинобудівника у ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс»

23 вересня у ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» відбулась урочиста частина святкування Дня машинобудівника. Працівники нашого підприємства не з чужих слів знають, як це – бути машинобудівником, що потрібно для того, щоб розробити та виготовити автобус або тролейбус.

Свято розпочалось ще задовго до урочистостей, так як весь минулий тиждень відбувались спортивні змагання між командами підрозділів заводу, перемогу у яких виборола команда управління якості.

А зараз щодо урочистої частини. Вступне слово виголосив директор по виробництву та збуту ПАТ «АК «Богдан Моторс» Писаний Дмитро Геннадійович, який привітав колектив і вручив подяки від корпорації «Богдан».

Далі слово привітання виголосив директор заводу Джула Микола Михайлович. Він передав усні вітання від Почесного президента корпорації, привітав колектив та всіх присутніх з Днем машинобудівника, розповів про досягнення і перспективи підприємства, виграні тендери на постачання автобусів та тролейбусів, а також вручив подяки працівникам ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс».

Приємно відзначити, що в цей важливий день до привітань долучились голова Волинської ОДА Гунчик Володимир Петрович, Луцький міський голова Романюк Микола Ярославович, заступник голови Волинської ОДА Карпюк Роман Петрович, представники Луцького НТУ, Волинського обласного та Луцького міського центрів зайнятості, Волинської торгово-промислової палати, обласної федерації профспілок, Волинської обласної організації УСВА та інші гості свята. Вони привітали колектив ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс», вручили почесні грамоти та подяки.

Фото: за матеріалами сайтів http://vip.volyn.ua/ та http://volyn.tabloyid.com/.

 

Вхід