Спортивні досягнення працівників ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс»

16-17 вересня 2016 року у Луцьку відбулися фінальні змагання Обласної спартакіади фізкультурно-спортивного товариства «Україна» серед трудових колективів Волині. Команда працівників ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» доклала всіх зусиль у цих змаганнях і виборола почесне загальнокомандне ІІ місце.

У перший день у змаганні з шашок командне І місце здобули Олещук Людмила та Тригобюк Михайло, а з шахів ІІ місце – дякуючи Іванущику Олександру та Любашенко Інесі.

У другий день відбулись турніри з настільного тенісу, армреслінгу та футболу. Переможцями у настільному тенісі стали Давидюк Олександр та Мокієць Олеся, а вже у змаганні з армреслінгу наша команда у складі Іванущика Олександра та Шинкарука Віталія виборола ІІІ місце.

Футбольна команда підприємства також не залишилась без призового місця, виборовши командне ІІІ місце.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм подальших перемог у житті та спорті!