ХАРКІВ ОТРИМАВ ЩЕ 4 ТРОЛЕЙБУСИ «БОГДАН Т70117»

ДП «Автоскладальний завод № 1» продовжує виконувати замовлення відповідно до контракту з харківським комунальним підприємством «Тролейбусне депо № 3». Упродовж квітня – травня 2021 року з луцького автозаводу «Богдан» до Харкова було відправлено 4 тролейбуси «Богдан Т70117».

Загальна кількість тролейбусів, які були поставлені згідно з цією угодою, на даний час складає 27 одиниць. Додатково до всіх тролейбусів поставляється комплект запасних частин і витратних матеріалів, а також комплект інструментів та обладнання для обслуговування і ремонту тролейбусів.

Відповідно до умов контракту, підписаного 12 травня 2020 року між представниками ДП «Автоскладальний завод № 1 та КП «Тролейбусне депо №3» буде виготовлено ще десять 12-метрових тролейбусів «Богдан Т70117» та дванадцять 19-метрових тролейбусів «Богдан Т90117».

Тролейбуси для Харкова придбані коштом Європейського інвестиційного банку, з яким комунальне підприємство «Тролейбусне депо № 3» підписало угоду на закупівлю транспорту та придбання ремонтного та діагностичного обладнання.

Вхід