НА ДП «АВТОСКЛАДАЛЬНИЙ ЗАВОД № 1» ВІДБУЛАСЯ УРОЧИСТА ПЕРЕДАЧА ЧЕРГОВОЇ ПАРТІЇ ТРОЛЕЙБУСІВ «БОГДАН Т70117» ДЛЯ ЛУЦЬКА

29 січня 2021 року на ДП «Автоскладальний завод № 1» відбулася урочиста передача наступної партії тролейбусів «Богдан Т70117» для Луцька. До участі в урочистостях були запрошені представники Луцької міської ради на чолі з міським головою м. Луцька Ігорем Поліщуком, представники Луцького підприємства електротранспорту, технічний експерт компанії EGIS Україна та представники ЗМІ.

Перші два тролейбуси «Богдан Т70117» вже понад три місяці курсують на дорогах міста, за цей час не було жодних проблем в експлуатації цих транспортних засобів. Мешканці та гості обласного центру мали змогу пересвідчитися в зручності та надійності нових тролейбусів.

Цього разу місто отримало чотири нові тролейбуси «Богдан Т70117». ДП «Автоскладальний завод № 1» як виробник сучасного транспорту дбає про комфорт у користуванні для усіх категорій населення.

Тролейбуси «Богдан Т70117» є низькопідлоговими, мають відкидний трап і забезпечені місцями для пасажирів пріоритетної категорії. Вони обладнані кондиціонером салону та кондиціонером кабіни водія. У салоні є WI-FI та USB-роз’єми.

Нагадаємо, що 28 грудня 2020 року між ДП «Автоскладальний завод № 1» та державним підприємством «Антонов» був підписаний договір купівлі-продажу. Відповідно до цього договору ДП «Антонов» має намір закупити 10 автобусів «Богдан А14532».

Вхід