УЧНІ З РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЇЗДИТИМУТЬ У ШКОЛУ НОВИМИ ШКІЛЬНИМИ АВТОБУСАМИ «БОГДАН А22412»

9 вересня 2020 року розпочалась перша поставка шкільних автобусів «Богдан А22412» для Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації. На Рівненщину відправились перші із 18 замовлених автобусів, договір на які був підписаний у серпні цього року.

ДП «Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс» активно співпрацює з органами місцевого самоврядування з метою забезпечення рівних умов доступу для здобуття якісної освіти усіх школярів. Так, у поточному році шкільні автобуси виробництва луцького «Автоскладального заводу №1» вже відправилися до різних куточків України для перевезення учнів з Тернопільської та Рівненської областей.

Шкільні автобуси «Богдан А22412» - сучасні, комфортні, а головне безпечні транспортні засоби, адже вони обладнані у відповідності до всіх стандартів та вимог нормативно-правових документів, які застосовуються в Україні. Всі сидіння в автобусах обладнані пасами безпеки, підголівниками та підлокітниками, а також спеціальними корзинами для шкільних портфелів. Автобуси пофарбовані у жовтий колір, з обох боків нанесені написи «Шкільний автобус», а також спереду та ззаду є розпізнавальні знаки «Діти» та «Обмеження швидкості 70 км/год».

Вхід