11 ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ «БОГДАН А22412» ДЛЯ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ

14 травня 2020 року управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації оголосило тендер на закупівлю 11 шкільних автобусів. За результатами торгів на сайті Prozorro, цінова пропозиція на шкільні автобуси «Богдан» визнана кращою.
Шкільні автобуси «Богдан А22412» – це сучасні транспортні засоби для перевезення школярів, які відповідають екологічному стандарту Euro 5. Вони обладнані з дотриманням усіх вимог, які висуваються до шкільних автобусів в Україні, в тому числі й ДСТУ 7013. Всі сидіння в автобусі обладнані пасами безпеки, підголовниками та підлокітниками, а також спеціальними корзинами для шкільних портфелів.
Нагадаємо, що минулого року для потреб місцевих шкіл на Тернопільщину були доставлені сім шкільних автобусів «Богдан А22412», виготовлених на виробничих потужностях ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» в м. Луцьк. Тернопільська обласна державна адміністрація реалізовує стратегію забезпечення навчальних закладів шкільними автобусами впродовж останніх чотирьох років і за цей час було закуплено близько 70 автобусів.

Вхід