«БОГДАН» ВИГРАВ ПЕРШИЙ В ЦЬОМУ РОЦІ ТЕНДЕР НА «ШКІЛЬНІ» АВТОБУСИ

Для школярів з с. Підгайці Луцького р-ну придбають два нові автобуси від ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс». 10 березня 2020 року було розкрито протокол тендерних пропозицій на закупівлю 2 шкільних автобусів для відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Волинської області. Пропозиція учасника ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» визнана найкращою.

Згідно вимог замовника, шкільний автобус повинен мати пасажиромісткість не менше 30 місць без врахування місця водія. Серед інших умов також зазначається відповідність екологічним нормам не нижче EURO-5 та випуск 2019-2020 рр. Заявки на участь в аукціоні подали дві компанії, в тому числі ДП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс».

Автобуси «Богдан А22412» виробництва ДП «АСЗ № 1» будуть передані для учнів Підгайцівської сільської ради найближчим часом. Вони обладнані у відповідності до всіх стандартів та вимог нормативно-правових документів, які застосовуються в Україні. Всі сидіння в автобусах обладнані пасами безпеки, підголівниками та підлокітниками, а також спеціальними корзинами для шкільних портфелів. Автобуси пофарбовані у жовтий колір, з обох боків нанесені написи «Шкільний автобус», а також спереду та ззаду є розпізнавальні знаки «Діти» та «Обмеження швидкості 70 км/год».

Вхід