ЩЕ ОДИН ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС «БОГДАН» ПОЇДЕ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ НА ВОЛИНЬ

a22412

19 липня 2019 року між ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» та Зимнівською сільською радою Володимир-Волинського району Волинської області було укладено Договір на поставку шкільного автобуса «Богдан А22412». Тендер на закупівлю відбувався через систему ProZorro і після надання всіх необхідних документів саме луцький «Автоскладальний завод №1» зміг запропонувати найкращу ціну за автобус, а також надати весь перелік необхідних документів.

В контракті термін поставки автобуса зазначено до кінця 2019 року, але завод планує поставити транспорт найближчим часом, щоб діти змогли, для прикладу, поїхати на цікаву екскурсію.

Замовнику буде поставлено шкільний автобус «Богдан А22412» - сучасний вітчизняний шкільний автобус, який відповідає екологічному стандарту Euro 5, з кількістю місць для сидіння 29 або 31 (в залежності від виконання), обладнано у відповідності до всіх вимог, які висуваються до шкільного транспорту в Україні.

Слід зауважити, що об’єднані територіальні громади Волині, які цьогоріч отримають шкільні автобуси, купуватимуть його самостійно. Цього року постанова Кабінету Міністрів України передбачає передачу цих коштів органам місцевого самоврядування. Сума співфінансування із місцевого бюджету повинна складати не менше 10 %.

Нині парк шкільних автобусів Волинської області налічує 202 одиниці, що забезпечують підвезення до місця навчання та додому 12 298 учнів.

За період 2016-2018 років для Волині придбано 70 шкільних автобусів, і сподіваємось, що в майбутньому ця кількість збільшуватиметься саме завдяки автобусам «Богдан».

Вхід