ЯК ХАРКІВ’ЯНИ ОБКАТУВАЛИ ТРОЛЕЙБУСИ ВІД «БОГДАНА» У ЛУЦЬКУ

Завод «Богдан Моторс» складає для Харкова 57 тролейбусів українського виробника. Два з них уже мають відправити до міста на сході країни.

Тролейбуси будуть з харківськими двигунами, які робили під замовлення для автозаводу. 2 липня «Богдан Моторс» відвідала харківська делегація, аби перевірити, які ж тролейбуси невдовзі їздитимуть містом.

Перший заступник директора «Автоскладального заводу №1» Ярослав Гриців розповів, що ці тролейбуси будуть підвищеної комфортності, низькополі, з системою кондиціювання як для пасажирів, так і водіїв. Врахували й потреби для людей з інвалідністю. Все, що прописали в тендері – виконують.

Транспорт має спеціальну навігацію, комплектується WI-FI, в ньому є відеоспостереження, тобто водій може бачити все, що робитиметься в салоні. Плюс є система обліку пасажирів і валідатори.

Якщо хтось не встиг вийти чи зайти в тролейбус, то для того, щоб ніхто не постраждав, вимикається система руху. Дзеркала в транспорті з електричним підігрівом, тобто ніколи не замерзають.

«Ми раді, що виграли цей тендер. І щасливі, що працюємо для України. Зокрема, відправляємо транспорт до Києва, Сум, Харкова. В перспективі, надіємося, що Луцьк теж замовлятиме свої автобуси й тролейбуси», – наголосив Ярослав Гриців.

Начальник технічного відділу харківського комунального підприємства «Тролейбусне ДЕПО №2» Валерій Ковтун поділився, що попередньо вони вивчили виробників, провели тендер, який виграв автоскладальний завод Луцька.

«По всіх технічних характеристиках, параметрах нас найбільше влаштовують ці тролейбуси. У нас є 50 тролейбусів, які потрібно списати, і на зміну їм прийдуть ці нові й сучасні», – пояснив Валерій Ковтун.

Окрім того, керівник поділився, що враження від підприємства й колективу дуже хороші.

«На заводі працюють над вдосконаленням тролейбусів. Всі зауваги, які були, виправили. Думаю, що співпрацюватимемо однозначно, і харків’яни будуть задоволені тролейбусами українського виробника. Транспорт нічим не гірший імпортних тролейбусів. Вони сучасні та зроблено все для зручності пасажирів і водія. Будуть навіть кондиціонери», – підкреслив Валерій Ковтун.

Нагадаємо, що згідно умов тендеру, який виграло ДП «Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс», для Харкова мають поставити 57 тролейбусів «Богдан Т70117». Також варто зазначити, що для цих тролейбусів використовуються тягові двигуни виробництва харківського державного підприємства «Електроважмаш».

До слова, всі 57 тролейбусів передадуть на Харків до кінця 2019 року.

Вхід