СТУДЕНТИ ТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ ЛНТУ НА ЕКСКУРСІЇ В ДП «АВТОСКЛАДАЛЬНИЙ ЗАВОД № 1» АТ «АК «БОГДАН МОТОРС»

12 червня 2019 року на екскурсію до ДП «Автоскладальний завод № 1» завітали студенти-першокурсники Технічного коледжу Луцького національного технічного університету за спеціальністю «Слюсар-ремонтник». Вони ознайомилися з специфікою роботи на заводі, оглянули як відбувається виробничий процес у кузовному, фарбувальному та складальному цехах.
Екскурсія була досить пізнавальною і корисною для студентів, адже їхня професія необхідна в машинобудуванні. Слюсарі-ремонтники не лише займаються ремонтом, монтажем, налагодженням, регулюванням та діагностуванням механізмів, а й проводять ремонт, заміну пошкоджених деталей, монтаж нових. Крім цього, вони також можуть виконувати слюсарні та складальні роботи у виробництві транспортних засобів. Після закінчення навчання студентів запрошують пройти практику на підприємстві або ж влаштуватися на роботу. 
ДП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» є лідером з виробництва колісних транспортних засобів в Україні, а його виробничі потужності дозволяють виробляти до 6000 одиниць техніки на рік, тож підприємству необхідні нові молоді і кваліфіковані працівники.

Вхід