ТЕНДЕРНУ ПРОПОЗИЦІЮ ДП «АСЗ №1» АТ «АК «БОГДАН МОТОРС» ДЛЯ МКП «ХЕРСОНЕЛЕКТРОТРАНС» ВИЗНАНО НАЙКРАЩОЮ

Богдан Т70117

МКП «Херсонелектротранс» у червні 2018 року оголосило тендер на закупівлю чотирьох нових 12-ти метрових тролейбусів. Участь у тендері брали 4 підприємства, але, як стало відомо 31 липня, характеристики та цінова пропозиція ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» були визнані найкращими. Згідно вимог тендеру, ці тролейбуси мають бути поставлені до кінця 2018 року. При виробництві тролейбусів підприємство буде використовувати українські та європейські комплектуючі, але в пріоритеті, звичайно ж, будуть вітчизняні аналоги.
Нагадаємо, що у листопаді минулого року ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» поставило у місто Херсон чотири тролейбуси «Богдан Т70117». Жителі міста були задоволені новенькими тролейбусами, які відповідають усім основним сучасним вимогам і очікували подальшого оновлення тролейбусного парку.
Тролейбус «Богдан Т70117», який буде поставлено у місто Херсон, це 12-метровий міський транспортний засіб загальною пасажиромісткістю 105 осіб (з них 34 місця для сидіння). Також він пристосований для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями і має низький рівень підлоги.
Згідно умов тендеру та з метою забезпечення якісної роботи електротранспорту, працівники ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» організують навчання для працівників МКП «Херсонелектротранс» з питань експлуатації, технічного обслуговування та ремонту нового типу тролейбуса.

Вхід