День депутата - на території заводу

den deputata

10 депутатів Луцької міської ради 23 квітня відвідали«Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс». Цей візит став результатом акції працівників заводу 28 березня проти закупівлі місцевою владою швейцарських списаних тролейбусів та на вимогу підтримки вітчизняних виробників.

Під час акції працівники «Автоскладального заводу №1» запрошували депутатів відвідати завод для того, щоб познайомитись з підприємством та пересвідчитись у використанні українських комплектуючих. Сьогодні депутати оглянули виробничі потужності заводу, які їм показав директор ДП «АСЗ №1» Дмитро Писаний, та висловили свої думки стосовно розвитку заводу. Вони змогли побачити роботу цехів і переконатись в наявності українських двигунів, тягових контейнерів та систем керування.

Депутати переконались, що ДП «Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс» повністю здатен забезпечити Луцьк новими сучасними тролейбусами та автобусами. При цьому місто отримає податки від заводу, які зможе використати на розвиток регіону.

Нагадаємо, 28 березня у м. Луцьк працівники «Автоскладального заводу №1» АТ «АК «Богдан Моторс» вийшли на мітинг під стіни міської ради з вимогами підтримати вітчизняного виробника та відмовитися від придбання вживаних тролейбусів зі Швейцарії. Колектив заводу наголосив на економічній недоцільності такого рішення. Оскільки списані тролейбуси – аварійнонебезпечні, потребуватимуть постійного ремонту та заміни запчастин, яких в Україні просто немає. Оплачувати видатки на технічне обслуговування техніки доведеться з міського бюджету, тобто за рахунок кожного мешканця міста.

Мітингуючі звернулися до мера і депутатів Луцька в сесійній залі Міськради, куди їх для обговорення ситуації запросили народні обранці після мітингу під стінами міської ради.

Вхід