«Богдан Моторс» презентував перші 5 сучасних тролейбусів для Кременчука

Bogdan T90110

Перші 5 нових тролейбусів із партії у 40 одиниць презентував міській владі Кременчука Луцький автоскладальний завод №1 АТ «АК «Богдан Моторс» 26 березня. Про це повідомили в прес-службі Корпорації. 
Тролейбуси презентували міському голові Кременчука Віталію Малецькому, народному депутату України Юрію Шаповалову, директору КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» Олександру Вертюху та іншим представникам місцевої влади. На території луцького заводу вони змогли наочно переконатися у комфортабельності та функціональності сучасних низькопідлогових тролейбусів. 
«Проект оновлення міського електротранспорту Кременчука справді працює, і сподіваємось, що робота кременчуцької влади служитиме прикладом для інших міст України стосовно того, як залучати кошти для відновлення тролейбусної інфраструктури міста. Комфорт та безпека людей мають бути на першому місці для влади», – зазначили в Корпорації.

Закупівля тролейбусів проходить у рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Нагадаємо, «Богдан Моторс» висловив готовність допомогти Львову та іншим українським містам перейти на сучасний електротранспорт. Корпорація активно підтримує ініціативи місцевої влади з оновлення рухомого складу та його заміни новими безпечними, комфортними і екологічними зразками. Рухомий склад у більшості міст України вже вичерпав строк експлуатації та несе загрозу для пасажирів. В Україні є достатньо вітчизняних виробників, які можуть задовольнити потреби міст та регіонів в модернізації комунального транспорту.

Окрім того, наголошують в «Богдані», завантаження виробничих потужностей сприятиме створенню нових робочих місць та збільшенню відрахувань податків до бюджетів всіх рівнів. Також в корпорації наголошують на неприпустимості закупівлі за бюджетні кошти вживаного громадського транспорту та транспорту який виготовляється не в Україні за умови наявності вітчизняних аналогів.

Вхід